100xTrees4Life

Soroptimistclubs Regio Haaglanden in actie voor een bos om op te eten! Op 30 september 2021 is de samenwerking tussen Soroptimstclubs ‘s Gravenhage, Scheveningen, Zoetermeer e.o. en Voorburg-Rijswijk e.o. bezegeld ten behoeve van een lokaal project – ondersteuning van het Voedselbuurtbos GeuzeGroen in het kader van 100xTrees4Life!

Foto: Nicoline, Cassandra, Tülay, Els en Irena proosten op de enthousiaste samenwerking van onze clubs.

Deze projectgroep bestaat uit Nicoline Huf en Charlotte van Koningsveld-Kramer (club Zoetermeer e.o.), Tülay Berk en Susana Denneman (club
‘s Gravenhage), Els van Vliet (club Scheveningen) en Cassandra Rienstra en Irena Veringa-Skiba (club Voorburg-Rijswijk e.o.).

Ons gezamenlijke doel is om fondsen bij elkaar te brengen ter ondersteuning van de groei en bloei van het nieuwe voedselbos – GeuzeGroen gelegen in Driemanspolder. Voor meer info zie Geuzegroen.nl – Voedselbuurtbos in de Nieuwe Driemanspolder. We streven naar een gezamenlijke bijdrage van minimaal 1500 Euro.

Doelen van Voedselbos GeuzeGroen

  • Biodiversiteit verhogen
  • Mensen en groepen verbinden
  • Kennis verzamelen en verspreiden
  • Bijdragen aan educatie en welzijn

Volledige tekst kun je hier als pdf-bestand downloaden.

Let’s make dreams come true!