100xTrees4Life

In actie voor een bos om op te eten!

Soroptimistclubs Regio Haaglanden in actie voor een bos om op te eten! Op 30 september 2021 is de samenwerking tussen Soroptimstclubs ‘s Gravenhage, Scheveningen, Zoetermeer e.o. en Voorburg-Rijswijk e.o. bezegeld ten behoeve van een lokaal project – ondersteuning van het Voedselbuurtbos GeuzeGroen in het kader van 100xTrees4Life!

Foto: Nicoline, Cassandra, Tülay, Els en Irena proosten op de enthousiaste samenwerking van onze clubs.

Deze projectgroep bestaat uit Nicoline Huf en Charlotte van Koningsveld-Kramer (club Zoetermeer e.o.), Tülay Berk en Susana Denneman (club
‘s Gravenhage), Els van Vliet (club Scheveningen) en Cassandra Rienstra en Irena Veringa-Skiba (club Voorburg-Rijswijk e.o.).

Ons gezamenlijke doel is om fondsen bij elkaar te brengen ter ondersteuning van de groei en bloei van het nieuwe voedselbos – GeuzeGroen gelegen in Driemanspolder. Voor meer info zie Geuzegroen.nl – Voedselbuurtbos in de Nieuwe Driemanspolder. We streven naar een gezamenlijke bijdrage van minimaal 1500 Euro.

Doelen van Voedselbos GeuzeGroen

  • Biodiversiteit verhogen
  • Mensen en groepen verbinden
  • Kennis verzamelen en verspreiden
  • Bijdragen aan educatie en welzijn

Volledige tekst kun je hier als pdf-bestand downloaden.

Let’s make dreams come true!