Sint voor ieder 1 Soroptimist

Soroptimisten helpen bij het inpakken voor Sint voor ieder 1

Ook dit jaar zijn een aantal Soroptimisten van onze club mee gaan helpen bij het inpakken van cadeautjes. Leden hebben tevens cadeautjes verzameld en geld gedoneerd.

Ieder kind verdient een cadeau op 5 december!

Voor 1 op de 10 kinderen die opgroeien in (verborgen) armoede is een cadeautje op Sinterklaasavond helemaal niet vanzelfsprekend. Het is ook niet uit te leggen dat de Goedheiligman hun huisje voorbij rijdt, terwijl vriendjes en klasgenootjes wél cadeautjes krijgen. De impact op de sociale en emotionele ontwikkeling van een kind is hierdoor groot.

Stichting Sintvoorieder1 zet zich in om deze gezinnen te ontzorgen en om een glimlach te toveren op het gezicht van deze kinderen (en hun ouders!) op pakjesavond. Want ieder kind verdient het om gezien te worden op 5 december.

Wil je meer weten over hoe je Sintvoorieder1 kunt helpen?
Kijk op hun website: www.sintvoorieder1.nl